Az Entervill Kft. 2010-ben alakult. 12 év kutatómunka előzte meg az elindulást. Elektronikáink a 2009. évi Genfi Nemzetközi Találmányi Kiállítás aranyérmét kapták. Magyar feltalálók szabadalmainak felkarolásával és támogatásával, a továbbfejlesztés lehetőségeinek műszaki és anyagi biztosításával kezdtük meg munkánkat.

Energia-takarékos hidegkatódos fénycsőgyújtóink lefedik a jelenleg használatban lévő armatúrák teljes körét, továbbá 35-50%-os energia megtakarítás mellett megszüntetik a fénycsövek ismert villogását és a begyújtási időt is. Mivel magunk gyártjuk az elektronikus előtéteket, így lehetőség nyílik arra, hogy a vásárlói igényekhez alakítsuk azokat, figyelembe véve az elérni kívánt teljesítményt, illetve egyéb más szempontokat (mozgásérzékelők vagy fényérzékelők alkalmazása, stb.) is.

A piaci igények növekedése miatt a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Új kollégánk elsődleges feladata bővíteni a vevőkörünket Budapesten. Fontos, hogy itt nem fénycsőgyújtókat kell eladnia, hanem 6-15 hónap alatt megtérülő világítástechnikai beruházást.

A legnagyobb kihívás és egyben a legnagyobb lehetőség ebben a munkakörben az, hogy a ma annyira divatos LED világítást még rengeteg vállalat és intézmény nem engedi be a falai közé, mert a közhiedelemmel ellentétben még messze nem felelnek meg professzionális célokra, viszont nagyon nyitottak a világítási költségeik csökkentésére.

Feladatok

  • Új ügyfelek szerzése és a meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése

  • Világítási szaktanácsadás a potenciális ügyfelek részére

  • Az ügyfél által megfogalmazott világítástechnikai feladat, illetve az ügyfél tevékenységének megismerése során felismerhető világítástechnikai, energetikai problémák részletes megismerése, elemzése és megoldás (ajánlat) kidolgozása

  • Ajánlat prezentálása az ügyfél felé, többkörös tárgyalásokon keresztül a döntéshozók meggyőzése

  • Szerződéskötés menedzselése, a megrendelések teljesítésének, továbbá a szerződések teljes életciklusának nyomon követése

  • Esetleges reklamációk, garanciális ügyek kezelése (ilyen nem nagyon van)

  • Új fejlesztési, gyártási igények felismerése a piacon és jelzése az ügyvezetés számára

  • Aktív részvétel a vállalat, értékesítést segítő marketingakcióinak megvalósításában (rendezvények, előadások, akciók)

  • Megtörtént aktivitások, üzleti lehetőségek CRM rendszerben való rögzítése

Követelmények

Az ideális jelölt komoly értékesítési tapasztalattal rendelkezik műszaki és B2B területen (intézmények és/vagy vállalatok), és kifejezetten ügyesen épít fel teljesen új piacokat.

  • Legalább 3 év értékesítői tapasztalat ipari vagy intézményi területen

  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt (vannak referenciái)

  • Műszaki végzettség előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes munkabér (alap+jutalék)

  • Eszközök (telefon, laptop, gépkocsi)

  • A folyamatos fejlődéssel, új termékek piacra dobásával járó szakmai kihívások

Munkavégzés helye Budapest

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Jelentkezés:  Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére, várjuk pályázatod (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél) a info@entervill.eu e-mail címre, a tárgy mezőben „Műszaki értékesítő”-ként megjelölve.